...
Vinter i sentrum. Foto: Øyvind V. Christoffersen

Hard vinter, sen vår

Værmeldingen for kommende uke byr på i overkant av 30 centimeter snø. Men tirsdag blir det litt sol. Og nå meldes det om sen vår. Sjekk vår bildeserie med snøbilder her.

Publisert 19.02.2010 kl 09:21 Oppdatert 21.02.2010 kl 13:38

Tips en venn på e-post:


Våren vil bli flere uket forsinket, meldes det fra meteorologisk hold. Og for den som lengter etter sol og varme, er det ingen lyspunkter med mindre man allerede har bestilt seg tur til varmere strøk. For hos reiseselskapene begynner det å minke kraftig med turer. Noe finnes dog å oppdrive.

For uken som kommer er det meldt snøvær mandag, sol tirsdag, snø onsdag til og med lørdag, og sol igjen søndag.

Et lyspunkt er det at man fra tirsdag får en mildere værtype som "bare" skal gi to til fem minusgrader på dagtid.

...

Risør er ikke akkurat Lillyhammer

Lokale nyheter Bystyremøtene, formidlet gjennom kommunens webTV, har et gjennomsnittlig seerantall på 18! Les mer

...

Starter FFO med Myggen

Sport Risør Fotballklubb har sikret seg Erik "Myggen" Mykland som trener når klubben sammen med Risør kommune drar i gang fotballfritidesordning (FFO) for 1. til 7. klasse etter påske. Les mer

...

Nedturen startet med Hellstrøm

Lokale nyheter Sparebanken Sør taper millioner på TFH-konkursen. Stjernekokk Eyvind Hellstrøm er omtalt i bostyrers innberetning. Les mer


Redaktøransvar
Redaktøransvar
Innholdet i utskriften er vernet etter åndsverklovens regler.
Utskriften er kun til privat bruk og kan ikke benyttes på annen måte.
Kopiering eller spredning av innholdet krever avtale med rettighetshaver eller Kopinor.